Dombóvár Város Önkormányzata pályázatot hirdet a Tourinform Irodába irodavezető, idegenforgalmi ügyintézői munkakör betöltésére.

Dombóvár Város Önkormányzata

a Tourinform Irodába irodavezető, idegenforgalmi ügyintézői

feladatkörbe munkatársat keres

határozatlan időre, 4 hónapos próbaidő kikötésével.

Feladatok:

  • Idegenforgalmi feladatok ellátása
  • Felvilágosítás nyújtása a vendégeknek a városról, nevezetességeiről, programokról.
  • Tájékoztatás a környező településekről, azok nevezetességeiről, programjairól.
  • Kiadványok osztása, ajándéktárgyak értékesítése, biciklik bérbeadása.
  • Információ-nyújtás belföldi programokról, nevezetességekről.
  • Felvilágosítás telefonon, Interneten, személyesen.
  • Kapcsolat-tartás a Magyar Turisztikai Ügynökséggel.
  • Városkártyával kapcsolatos ügyek intézése.
  • Részvétel programok szervezésében, kiadványok készítésében
  • Szervezi és felügyeli a gunarasi piac működését.

Elvárások:

  • szükséges iskolai végzettség: felsőfokú szakirányú végzettség, vagy középfokú szakmai végzettség és legalább 3 éves szakmai gyakorlat,
  • nyelvismeret: legalább egy idegen nyelv (angol, német) középfokú ismerete (nyelvvizsgával igazolt),
  • felhasználói szintű számítástechnikai alapismeretek,
  • jó helyismeret.

Pályázati feltételek:

  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz, a pályázó eddigi szakmai tevékenységének részletes bemutatásával.
  • A feltételként előírt iskolai végzettsége(ke)t, szakképesítés(eke)t tanúsító okirat(ok) másolata.
  • Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (büntetlen előéletű, nem áll közügyektől eltiltás alatt, nem áll foglalkozástól eltiltás alatt vagy közalkalmazotti jogviszony).
  • A pályázó nyilatkozatát arról, hogy hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak – a pályázati eljárással összefüggő – kezeléséhez, a döntéshozó részéről a pályázati eljárásban résztvevők általi megismeréshez.

Foglalkoztatás jellege, jogállás, illetmény:

  • A foglalkoztatás jellege: a munkakört teljes munkaidőben kell ellátni.
  • A jogállásra, az illetmény megállapítására a juttatásokra a közalkalmazottak jogállására szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadóak.
  • A jogviszony négy hónap próbaidő kikötésével jön létre.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. május 31.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • postai úton: Dombóvár Város Önkormányzata címére történő megküldésével (7200 Dombóvár, Szabadság utca 18.),
  • személyesen: Városháza, Polgármesteri és Jegyzői titkárság, 7200 Dombóvár, Szabadság utca 18.

Kérjük a borítékon feltüntetni: „Tourinform Iroda, idegenforgalmi ügyintéző, irodavezető”.

A pályázat elbírálásának módja:

  • az írásbeli pályázatok alapján – a legmegfelelőbb pályázók személyes meghallgatását követően –, a munkáltatói jogkör gyakorlója dönt.

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. június 30.

A munkakör a pályázat elbírálását követően, azonnal betölthető.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Ilia Anita, a Polgármesteri és Jegyző Iroda irodavezetője,a 06/74/564-502-es telefonszámon nyújt.

A pályázati kiírás további közzétételének helye: www.dombovar.hu

Az eredményről minden pályázót értesítünk. A pályázatokat bizalmasan kezeljük, és a döntést követően – a pályázatot elnyerő személy kivételével – a pályázóknak visszaküldjük.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.dombovar.hu honlapon szerezhet.

A pályázat kiírója fenntartja a jogot, hogy a pályázati eljárást – indokolás nélkül – eredménytelennek nyilvánítsa.

Dombóvár, 2018. május 10.

Szabó Loránd

2018 MÁJ 15 09:58:57/