fbpx

Városunk Dombóvár

Az Európai Unió által támogatott önkormányzati programok

Középiskolások futball tornája Buzánszky Jenő tiszteletére

A Buzánszky Jenő Sportkomplexum 2022-ben átadott műfüves pályáján ismét megrendezésre került a legendás dombóvári futballista tiszteletére a középiskolások tornája. A három dombóvári és a két Tamási székhelyű középiskola csapatai körmérkőzések keretében mérték össze tudásokat. Gelei József olimpiai bajnok magyar labdarúgó kapus, ifj. Buzánszky Jenő és Zircher György (középpályás, aki a kispesti csapattal bajnok és magyar kupa-győztes volt) a rendezvény kiemelt vendégei voltak.
A díjakat Pintér Szilárd polgármester, Gelei József, Zircher György, ifj. Buzánszky Jenő, Bodó Imre és Berki Zsolt adták át.