Városunk Dombóvár

Az Európai Unió által támogatott önkormányzati programok

Sok sikert kívánunk a végzős diákoknak!

Május a megújulás és az új kezdetek időszaka, amely különösen fontos mérföldkő a végzős diákok életében is.
Egy rendhagyó, közös eseményen Pintér Szilárd polgármester köszöntötte a dombóvári középiskolák végzős tanulóit, és sok sikert kívánt nekik a közelgő érettségi vizsgákhoz, valamint jövőbeli terveik megvalósításához. Az ünnepség hangulatát a Tolna Vármegyei SZC Apáczai Csere János Technikum diákjaiból alakult zenei formáció emelte, a résztvevőket pedig szerény vendéglátás is fogadta.
A májushoz kapcsolódó hagyományokat erősítve ezzel párhuzamosan a májusfa is felállításra került, amely az élet, a remény és az összetartozás jelképe. Ahogyan a májusfa az újrakezdést szimbolizálja, úgy lépnek most a végzősök is életük egy új szakaszába.
Ezúton is eredményes felkészülést és sok sikert kívánunk minden végzős diáknak!

Last modified: 2026.06.17.