Május 30–31-én Győr adott otthont az atlétika diákolimpia V–VI. korcsoportos országos döntőjének, ahol a DOVASE versenyzői kiváló eredményeket értek el.
Lakatos-Lamm Bence magasugrásban országos diákolimpiai ezüstérmet szerzett, míg Tobler Péter ugyanebben a versenyszámban a 12. helyen végzett. Lakatos-Lamm Lea gerelyhajításban a 6. helyet szerezte meg.
A lányok 4×100 méteres váltója – Böröcz Blanka, Gál Zsófia, Éva Nikolett és Lakatos-Lamm Lea – a 9. helyen zárta az országos döntőt.
A versenyzők felkészítője Tarr Imre volt.
Gratulálunk valamennyi atlétánknak és edzőjüknek a szép eredményekhez!
Hajrá DOVASE! Hajrá Dombóvár!
Last modified: 2026.06.23.
