fbpx

Városunk Dombóvár

Virtuálisan rendezték meg az első Karácsonyi Darts Kupát

December 19-én rendezték meg az első Karácsonyi Darts Kupát városunkban. A közel húsz nevező a virtuális térben mérte össze tudását a vírushelyzet miatt. Az esemény egyik kezdeményezője Tobak Gábor önkormányzati képviselő, illetve a virtuális rendezvény fő támogatója Dombóvár Város Önkormányzata volt. A szervezők hagyományt kívánnak teremteni és idén újra, nagyobb létszámmal, nyilvános rendezvényen szeretnék lebonyolítani a II. Karácsonyi Darts Kupát. Az első verseny díjazottjai: Tamás Szilárd harmadik, Papp Tibor második és Gyeraj Attila első helyen végeztek. A verseny győztese vándorserleget vehetett át Pintér Szilárd polgármestertől a szűk körű eredményhirdetésen.

Last modified: 2021.01.04.

Copyright © 2020 Dombovar.hu Minden jog fenntartva.
palyazat