fbpx

Városunk Dombóvár

Ismét egy jó ügy érdekében tárgyalt Pintér Szilárd polgármester

Hétfő délelőtt ismét egy jó ügy érdekében tárgyalt Pintér Szilárd polgármester. A tanácskozáson részt vett Dömötör Csaba kancellár, Bükösdi Olga a HEMI intézményvezetője, Kerényi Zsolt alpolgármester, Mészáros Ferenc válogatott labdarúgó, motivációs tréner, Ács Dezső, a HEMI létesítményvezetője, a program szakmai felelőse és Tárnok Zoltán, a Dombóvári Focisuli elnöke.

Az összefogás célja, hogy a Dombóvári Focisuli Egyesülettel és a Tolna Megyei Esterházy Miklós Szakképző Iskola közreműködésével 2021. szeptember 1-jével egy új sportosztály induljon városunkban. A két korosztályt összefogó harminc gyermek részére egy olyan csomagot állítottak össze, amely a technikai, mentális és szakmai feltételek mellett a fiatalok számára is motiváló lehet. Ezzel a komplex lehetőséggel magasabb szintre szeretnék emelni a dombóvári futball utánpótlás képzését és a diákok egy jó szakmával vagy akár érettségivel tudnák folytatni pályafutásukat. Az együttműködés az iskola és az egyesület számára is előrelépést jelent, mindkét fél kiemelkedő eredményekben bízik a sport és az oktatás területén egyaránt.

A részletekről hamarosan a pályaválasztás előtt álló diákokat és szüleiket is tájékoztatni fogják.

Last modified: 2021.01.13.

Copyright © 2020 Dombovar.hu Minden jog fenntartva.
palyazat