fbpx

Városunk Dombóvár

Ismét Dombóváron tárgyaltak a Makovecz Alapítvány képviselői

Pintér Szilárd polgármester és Kerényi Zsolt alpolgármester egyeztetett Kampis Gábor építészmérnökkel (a Makovecz Alapítvány munkatársa) és Csernyus Lőrinc Ybl Miklós-díjas építésszel (a Makovecz Alapítvány kuratóriumának tagja) a Művelődési Ház előtti tér átépítésének megvalósításáról.

Tavaly Wiedmer-Balipap Zsuzsa közbenjárásával érkeztek először városunkba az alapítvány munkatársai, hiszen édesapja hagyatékából került elő az az egykori Makovecz-terv, amelynek alapján megvalósulhat a beruházás. Később a képviselő-testület hozzájárulásával a hosszú távú együttműködést szerződéses formába is öntötték, most pedig a konkrét teendőkről, feladatokról egyeztettek.

Last modified: 2021.02.11.

Copyright © 2020 Dombovar.hu Minden jog fenntartva.
palyazat