fbpx

Városunk Dombóvár

Korszerűsítés miatt áramszünet várható

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az alábbi helyeken és időpontokban lesz áramszünet a szolgáltató tájékoztatása szerint városunkban április 20-án a korszerűsítés, fejlesztések miatt:

Gunaras:

Termál utca, Csendes utca, Sellő utca, Tó utca, Liget utca, Kedves utca, Pihenés utca páros házszám, Autóspihenő utca, Hangulat utca, Hajnal utca, Fasor utca, Séta utca egész területén 8:00- 12:00 közötti időszakban.

Kertváros:

Kéknefelejcs utca, Liliom utca, Tulipán utca, Orgona utca, Ibolya utca egész területén délután 13:00 – 15:00 közötti időszakban.

 

Kérjük, a tervezett áramszünet időszakában az elektromos berendezéseket kapcsolja ki! Aggregátor használati igényét kérjük, a tervezett áramszünet előtt 5 munkanappal jelezzék a szolgáltató felé. Tájékoztatjuk, hogy aggregátor engedély nélküli használata balesetveszélyes és szigorúan tilos. Kérjük, ellenőrizzen minden biztosítékot az áramszünet megszűnése után, hogy felkapcsolt állapotban van-e.

Köszönjük megértésüket és türelmüket!

Last modified: 2021.05.09.

Copyright © 2020 Dombovar.hu Minden jog fenntartva.
palyazat