fbpx

Városunk Dombóvár

Az Európai Unió által támogatott önkormányzati programok

Megható megemlékezésen vehettünk részt október 6-án

A borongós idő miatt rendhagyó módon emlékeztünk meg az aradi vértanúkról városunkban. A csendes koszorúzást követően a Művelődési Házban folytatódott a megemlékezés. A Szent Orsolya Bencés Iskolaközpont diákjai és tanárai készültek műsorral a megjelentek számára. A hatodik osztályosok előadása megható és megrendítő is volt egyben, hanghatásokkal és gallytöréssel szemléltették a nap jelentőségét és tragikumát. Kardos Attila, az iskola pedagógusa köszöntőjében röviden összefoglalta a történelmi jelentőségű nap legfontosabb eseményeit. A megemlékezésen közreműködött Kerényi Zsolt igazgató és Dr. Szabadosné Lőcze Andrea tanárnő énekkel, Herceg Attila zongorán és Pápai László dobon. Heiszné Takács Tímea osztályfőnök koszorút helyezett el az emlékezés gyertyájánál, melyet a megjelent szülők egy-egy gyertyával egészítettek ki. Az eseményen részt vett Pintér Szilárd polgármester és képviselő társai.

A Szent Orsolya Bencés Iskolaközpont fellépőinek ez úton is köszönjük színvonalas műsorukat!

Last modified: 2021.10.13.