fbpx

Városunk Dombóvár

Fontos mérföldkőhöz érkezett a térségi sport- és szabadidős centrum megvalósítása

Pénteken aláírásra került a tervező iroda és Dombóvár Város Önkormányzata részéről az a térségi sport- és szabadidős centrum tervezési szerződése, mely kormányzati támogatásból épülhet meg városunkban. A közbeszerzési eljárás lefolytatása után a Hajós Építész Iroda Kft. nyerte el a feladatot, ügyvezetője, Hajós Tibor írta alá Pintér Szilárd polgármesterrel a megállapodást Potápi Árpád János nemzetpolitikáért felelős államtitkár, a térség országgyűlési képviselője és az önkormányzati képviselők jelenlétében. Pintér Szilárd polgármester kiemelte, hogy a két évvel ezelőtti kampányban a Dombóváriak számára megígért két nagy beruházás megvalósulása jó úton halad annak ellenére, hogy a pandémia miatt több tényező is hátráltatta a haladást. Fontos mérföldkőnek nevezte a mai szerződés aláírást.
A tervező iroda szakemberei már több uszodát és sportcsarnokot terveztek, de ilyen komplex – lőtérrel és tekepályával kombinált – sportlétesítményt még nem. Az ügyvezető elmondta, mindent megtesznek annak érdekében, hogy a lehető legtöbbet kihozzák a rendelkezésre álló feltételekből az önkormányzattal szorosan együttműködve.

Last modified: 2021.11.24.

Copyright © 2020 Dombovar.hu Minden jog fenntartva.
palyazat