fbpx

Városunk Dombóvár

Jótékonysági összefogás

Befejeződött a 80 év feletti dombóvári lakosok körében a tartós élelmiszercsomag osztás. A jótékonysági akció a Miniszterelnökség támogatásával és óriási összefogással valósulhatott meg városunkban. Dombóvár Város Önkormányzata a Dombó-Csipssz Családi, Ifjúság, Polgári Sport Szervezet kérésére állt az ügy mellé és vállalt szerepet.
Külön öröm, hogy a Szent Orsolya Bencés Iskolaközpont, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Esterházy Miklós Technikum és Kollégium, a Dombóvári Egyesített Humán Szolgáltató Intézmény, a Dombóvári Székely Kör, a Dombóvári Életfa Nagycsaládos Egyesület, a PASZ SE, az önkormányzati képviselők és több önkéntes is szívesen álltak az ügy mellé, sokat segítettek.

Last modified: 2022.01.05.

Copyright © 2020 Dombovar.hu Minden jog fenntartva.
palyazat