fbpx

Városunk Dombóvár

Útfelújítás beruházás

Örömmel számolunk be arról, hogy mindenki megelégedésére ismét elkészült egy nagyobb útfelújítási beruházás városunkban, amely jelen esetben Szőlőhegyen a Tűzlepke sort, Újdombóváron a Radnóti utcának a Szigligeti utcától a Mikes Kelemen utcáig tartó szakaszát, a Mikes Kelemen utcát, a Dőry Hugó utcát és a Belvárosban a Dombó Pál utcának a Móricz Zsigmond utcától a Bartók Béla utcáig tartó szakaszát érintette. A sikeres pályázatnak köszönhetően Dombóvár Város Önkormányzata a maximális 40 millió forint pályázati forrást fordíthatta az önkormányzati feladatellátást szolgáló fejlesztések támogatási keretéből belterületi utak javítására. A teljes projekt 102 millió forintból valósulhatott meg, a fennmaradó rész saját forrásból lett finanszírozva

Last modified: 2022.06.23.

Copyright © 2024 Dombovar.hu Minden jog fenntartva.
Az Európai Unió által támogatott önkormányzati programok
Az Európai Unió által támogatott önkormányzati programok