fbpx

Városunk Dombóvár

Vasutasnap immáron harmadik alkalommal Dombóváron

Dombóvár, mint régi vasutasváros adott otthont immáron harmadik alkalommal a vasutasok ünnepi Juliálisának július 9-én. Helyszínül a Szuhay Sportcentum szolgált, ahol tartalmas, színvonalas programokkal igazán otthonosan, vidám, jó hangulatban töltötték el a MÁV-Csoport dolgozói egymással, családjukkal, barátaikkal e szombati napot.

A 72. Vasutasnap Fővédnöke Szabó Csaba, Pécsi Pályavasúti Területi igazgatója, Védnökei Keresztes Péter, a MÁV-START Zrt. vezérigazgatója, Nagy Gábor, a MÁV-HÉV Zrt. vezérigazgatója és dr. Mihály István, a MÁV Zrt. biztonsági főigazgatója voltak. Városunk vezetése nevében Kerényi Zsolt alpolgármester úr köszöntötte az ünneplőket.

Last modified: 2022.07.20.

Copyright © 2020 Dombovar.hu Minden jog fenntartva.
palyazat