fbpx

Városunk Dombóvár

Dombóvár Kenyere

Az idei évben is meghirdetjük a Dombóvár Kenyere akciót. Az előző évektől eltérően az Európa Pékség vállalta a szerepet, s a pékség vezetője, Iljaz Cenaj hozott többfajta kenyeret, hogy Pintér Szilárd polgármesterrel és dr. Szabó Péter jegyzővel a kóstolás után kiválaszthassák azt a kenyeret, melynek bevételéből újabb dombóvári szervezet kaphat támogatást.

A győztes egy fehér búzalisztből készült virág díszítésű kenyér lett.

Immár ötödik alkalommal fogunk szavazást indítani, a Városunk Dombóvár facebook-oldalon várjuk az Ön véleményét is, mely szervezet legyen az, amely a következő egy éves időszakban érdemes a támogatásra.

A 2021. 08. 20. és 2022. 08. 19. közötti időszakban minden Dombóvár Kenyere megvásárlása esetén 20 forint került a támogatási alapba, amely összeg a dombóváriak döntése alapján az Alkony-Támasz Alapítványt illet meg.

Last modified: 2023.03.17.

Copyright © 2020 Dombovar.hu Minden jog fenntartva.
palyazat