fbpx

Városunk Dombóvár

Fát ültettek gyermekeik születésének emlékeként

Immár hagyománynak tekinthető Dombóvár Város Önkormányzatának kezdeményezése, melynek kapcsán minden esztendőben faültetéssel ünnepeljük meg a gyermekek születését városunkban.

Negyvenöt család jelentkezett idén, s állított emléket gyermekének a Kiskonda-patak völgyében. A szülők egy-egy kis apróságot is akasztottak a facsemetékre, így tették személyessé és könnyen megtalálhatóvá a sajátjukat. A kicsik együtt cseperedhetnek, s nőhetnek erős, mély gyökerekkel rendelkező felnőttekké életüket hirdető növényeikkel.

A rendezvényen fellibbent a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom fiús és lányos babazászlója is, mely hirdeti, a város mindent megtesz azért, hogy érdemes település legyen a fiatalok szülővé válásához, az ifjú szülők boldogulásához. Bízunk abban, hogy minél több vágyott gyermek születhet meg Dombóváron.

A rendezvényen részt vett Horváth Józsefné és Futó Péter önkormányzati képviselők.

Last modified: 2022.10.20.

Copyright © 2020 Dombovar.hu Minden jog fenntartva.
palyazat