fbpx

Városunk Dombóvár

Dombóvárra látogatott a Magyar Agrár és -Élettudományi Egyetem Kaposvári Campusza

A Dombóvári Szivárvány Óvodába november 15-én neves pedagógiai szakemberek érkeztek 20 másodéves óvodapedagógus hallgatóval a Magyar Agrár és -Élettudományi Egyetem Kaposvári Campuszáról, hogy megismerjék szakmai munkánkat, pedagógiai gyakorlatunkat – tájékoztatott Kovácsné Kollár Ágnes tagóvoda-vezető.
A csoportokban töltött idő,óvoda bejárás és szakmai beszélgetés után Podráczky Judit egyetemi docens a Gyermeknevelési Tanszék vezetője, Doba László, a MATE Neveléstudományi Intézete Szakmódszertani Tanszékének főiskolai docense és Dr. Fináncz Judit a Gyermeknevelési Tanszék egyetemi docense is nagy elismeréssel nyilatkozott az óvodánkban folyó szakmai munkáról.

Last modified: 2022.11.23.

Copyright © 2020 Dombovar.hu Minden jog fenntartva.
palyazat