fbpx

Városunk Dombóvár

XVII. Dombóvári Karatesuli Kupa

Az eseményre meghívott egyesületek nélkül, a hétközi – szerdai – edzés keretében került sor, A Szuhay Sportcentrum hétvégi zárva tartása okán.
A jelenlévők 3 csoportba osztva 10 versenyszámban mérhették össze tudásukat, amelynek folyamán az első helyezett 3, a második 2, míg a harmadik 1 pontban részesült, majd ezt követően alakult ki a végeredmény.
Versenyszámok:
-5 játékos sorverseny
-fekvőtámasz verseny
-felülés verseny
-békaügetés verseny
-formagyakorlat
-küzdelem
A három csapat összesített eredménye alapján egy-egy serleget kapott, míg annak tagjai arany-, ezüst- és bronzéremben részesültek.
Végeredmény:
1. hely Gulyás Félix és Gulyás Szonja csapata
2. hely Imhof Milán és Imhof Márk csapata
3. hely Szűcs Ádám csapata
Sajnáljuk, hogy ezúttal meghívott egyesületek nélkül, háziverseny jelleggel tudtuk csak rendezvényünket megtartani, de a jelenlegi helyzetet megértjük és reméljük, a 2023. évben ismét népesebb mezőnyt tudunk majd fogadni városunkban – zárta a beszámolót Szabó Csaba egyesületi elnök.

Last modified: 2022.12.15.

Copyright © 2020 Dombovar.hu Minden jog fenntartva.
palyazat