fbpx

Városunk Dombóvár

Sok éves hagyomány szerint rendeztük meg Dombóváron a szilveszteri futást, idén a harmincadikat

Dombóvár Város Önkormányzata a legkisebbektől az idős korosztályig várta mindazokat az év utolsó napján, akik sportolással szerették volna búcsúztatni az óévet. Közel ötszázan regisztráltak a 2,5 és 5 kilométeres távokra, ez az eddigi legmagasabb részvételi szám. A résztvevők pólót kaptak ajándékba, illetve Dombóvár Város Önkormányzata látta vendégül forralt borral, teával.
A bemelegítést köszönjük Lakatos-Lamm Viktóriának és Halmainé Horváth Katalinnak. A célnál mindenki narancsot kapott Bogdán László képviselő és a Nővér-Care Bt. jóvoltából.
A jó hangulatról Shabba gondoskodott.
A futás után értékes tombanyeremények találtak gazdára, melyet ezúton is köszönünk a felajánlóknak! A nyertes számokat városunk büszkeségei, sportolóink húzták. Halmosi Zsolt és Tóth Dominik decemberben Funkcionális Fitnesz Világbajnokságon értek el szép eredményt korosztályukban, Farkas Bence és Iberhardt Bence sprinterek szintén az ország legjobbjai közé tartoznak, továbbá Reizinger Máté és Halmai Dániel az NB I A csoportban bontogatják szárnyaikat a kosárlabda sportban.
– Mesterfivérek Bt.
– Kissler Sörfőzde
– Kóré Kft.
– Varitel Irodatechnika
– Metarecz Kft.
– Gyugyi Faipari Kft.
– Webépker Kft.
– Mágocsi Tető Kft.
– Kiss Balázs képviselő
– Futó Péter képviselő – UNO Kontroll Kft.
– Imobau Kft.
– Csiszár László egyéni vállalkozó – Csiszivill
– Zöldikék Zrt. – S-Solar
– Liner Kft.
– REHA-Corpus Kft.
– Stabil Kft.
– Pömax Kft.
– Városgazdálkodási NKft.
– AGO-STEEL Kft.
– MRD-Invest Group Kft.
– Horvát Nemzetiségi Önkormányzat
– Német Nemzetiségi Önkormányzat
– Dombóvár Város Önkormányzata

Last modified: 2023.01.03.

Copyright © 2020 Dombovar.hu Minden jog fenntartva.
palyazat