fbpx

Városunk Dombóvár

Dombóvár idén elnyerte a Tehetségbarát Önkormányzat címet

A Tehetségbarát Önkormányzat címet az Emberi Erőforrások Minisztériumának Nemzeti Tehetség Programja adományozta a városnak. Az elismeréssel a városunkban zajló tehetséggondozási programot díjazták.

A Tehetségbarát Önkormányzat címet olyan önkormányzatok nyerhetik el, melyek folyamatosan segítik a tehetséges fiatalok felkutatását, támogatását és folyamatos, példamutató együttműködést tanúsítanak a tehetséggondozó és civil szervezetekkel.

Dombóvár vezetése szívén viseli a város lakosainak sorsát, kiváltképp a felnövekvő generációét, ők jelentik a város jövőjét. Fontos, hogy a sportban kiváló fiataloknak támogatást nyújtson a város és minden segítséget megkapjanak ahhoz, hogy elérjék kitűzött céljaikat, valóra váltsák álmaikat. Az önkormányzat támogatja a tehetséges diákokat abban, hogy még sikeresebbek legyenek tanulmányaikban és útmutatást kapjanak az életben.

Last modified: 2023.04.14.

Copyright © 2024 Dombovar.hu Minden jog fenntartva.
Az Európai Unió által támogatott önkormányzati programok
Az Európai Unió által támogatott önkormányzati programok