fbpx

Városunk Dombóvár

Az Európai Unió által támogatott önkormányzati programok

50 éves a dombóvári úszósport

Idén 50 éve, hogy sikeres a dombóvári úszósport. Nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy ebből a fél évszázadból 20 évet is eltölthettem az uszodában versenyzőként, szülőként, majd edzőként – olvashatjuk Nagy Roland közösségi oldalán.
Rengeteg élményben volt részem, sok szép sikert láttam, de a mostani hír az egyik legértékesebb mind közül.
Reizinger Anna bekerült a magyar serdülő válogatottba és Lengyelországban, nemzetközi versenyen képviselheti nemzetünket és városunkat. Ez óriási dolog, főleg annak fényében, hogy a magyar úszó utánpótlás a világ élvonalába tartozik.
Köszönöm a bizalmat az egyesület vezetésének és Makatics Péter vezetőedzőnek, hogy egy olyan csoportnak tarthatok hetente 4 edzést, ahol fiatal koruk ellenére nyolcan is kvalifikálják magukat a felnőtt országos bajnokságra, ahol 7 fő tagja a Jövő Bajnokai Programnak, ahol több országos diákolimpiai bajnok és magyar bajnoki érmes versenyző, és immár válogatott meghívót is kapó sportoló vesz körül.
Ezért megéri hajnali 6 órakor már a medence szélén állni.
GRATULÁLUNK!
HAJRÁ ANNA!
HAJRÁ DOMBÓVÁRI ÚSZÁS!

Last modified: 2023.05.04.