fbpx

Városunk Dombóvár

Úszó országos bajnokság

Halmai Petra, városunk büszkesége a Kaposváron megrendezett országos versenyen újabb ezüstérmet szerzett.
Szerdától szombatig rendezték meg az úszó országos bajnokságot a somogyi vármegyeszékhelyen.
Az 50 méteres női mellúszásban Halmai Petra és testvére, Halmai Blanka is az A döntőben szerepelt. A Kaposvári Sportközpont és Sportiskola úszói közül a 100 méteren is nyerő Halmai Petra újabb ezüstéremmel folytatta szereplését, Blanka a nyolcadik lett.
A Kaposvári Sportközpont és Sportiskola versenyzőit Virovecz Richárd vezetőedző, valamint Meiszterics László, Hajdu Sándor és Stoff Dóra edzők készítették fel. Halmai Petra amerikai edzője Dave Rollins.
GRATULÁLUNK!
A verseny előtt Halmai Petrával készült hosszabb interjút az alábbiakban olvashatják:

Last modified: 2023.05.04.

Copyright © 2020 Dombovar.hu Minden jog fenntartva.
palyazat