fbpx

Városunk Dombóvár

Városunkban járt a Muzsikás együttes

Csütörtökön két dombóvári iskolában is rendhagyó énekórát tartott az idén 50 éves, Kossuth- és Liszt Ferenc-díjas Muzsikás együttes.
A dombóvári gyökerekkel rendelkező Sipos Mihály (édesapja az a Sipos Gyula költő volt, aki 1921-ben Tüskepusztán született), Éri Katalin, Éri Márton és Porteleki László a Dombóvári Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában, valamint a Tolna Megyei SZC Apáczai Csere János Technikumban kettő-kettő énekórát tartott a fiataloknak.
Az élményszerűen bemutatott népzene, a népi hangszerek ismertetése, a vidám csujogatás, közös éneklés bizonyára szép emlék marad minden diák és pedagógus számára, akik részt vettek a programon.

Last modified: 2023.05.15.

Copyright © 2020 Dombovar.hu Minden jog fenntartva.
palyazat