fbpx

Városunk Dombóvár

Az Európai Unió által támogatott önkormányzati programok

„.. míg a Föld kerek, mindig lesznek rockerek”

Második alkalommal került megrendezésre a dombóvári Rock Majális, amely immár hagyományos rendezvénynek számít a városunkban.
Az érdeklődők május 19-én és 20-án vehettek részt különböző rock koncerteken az idén 50 éves Gunarasban. A helyi Csend Band, Hemi Band, Negathyw Hozzáállás, Hátsó Ajtó, Sünmadár és V2 Raiders zenekarokat követően, a szintén 50 éves P.Mobil zenekar eget rengető koncertje zárta a programot, a várakozáson felüli létszámú tömeg fogadta kitörő örömmel az ikonikus bandát.
A Rock Majálison Pintér Szilárd polgármester köszöntötte a résztvevőket, s amellett, hogy mindenkinek jó szórakozást kívánt, elmondta, 50 éves napra pontosan Gunaras, 50 éves a szigeterdei eredeti Kossuth-szoborcsoport, 50 éves a dombóvári úszás és 150 éves a Dombóvár-Bátaszéki vasútvonal.

Last modified: 2023.05.30.