fbpx

Városunk Dombóvár

Városunk sportolói számíthatnak minden szinten az önkormányzatra

Horváth Tamás dombóvári amatőr ultrafutó Pintér Szilárd polgármesternél járt tegnap délután és aláírták a támogatásról szóló szerződést.
Idén a 246 km-es ultramaratoni futóversenyen méretteti meg magát Görögországban, melyre elért eredményei, valamint sorsolások alapján került rajtlistára. Szeretne e nemzetközi versenyről Tolna vármegyéhez méltó eredménnyel hazatérni, de ehhez szponzorok támogatására is szükség van. Dombóvár város polgármestere biztosította Horváth Tamást támogatásáról és segíti őt a versenyen való indulásában.
Tamás 2016-ban kezdett hobbi szinten futni, ma már a futás az élete szerves része. Az elmúlt években számos rangos versenyen indult, ahol rendre kiváló eredményekkel ért célba.
Ezúton kívánunk sok sikert, és bármilyen eredménnyel is térjen haza, arra büszkék leszünk!

Last modified: 2023.07.03.

Copyright © 2020 Dombovar.hu Minden jog fenntartva.
palyazat