fbpx

Városunk Dombóvár

Életre szóló élmények – véget ért az atlétikai világbajnokság

Sok-sok magyar és külföldi sportbarátnak okozott izgalmat, örömöt, feszültséget, boldogságot a Budapesten megrendezett világbajnokság. Kilenc nap, mely eggyé kovácsolta a szurkolókat és
sportbarátokat egy olyan sportágban, ahol naponta meg kell küzdeni a sikerért, minden centiméterért, századmásodpercért. Büszkék vagyunk arra, hogy sok-sok dombóvári és környékbeli szülő és gyermek személyesen látogatott el a Nemzeti Atlétikai Központba, s volt részese a világszínvonalú küzdelmeknek. Akinek pedig a tv képernyője maradt, az is láthatta a csodálatos küzdelmeket.
Városunk atlétikai egyesülete, a DOMBÓVÁRI VASUTAS ATLÉTIKAI és SZABADIDŐ EGYESÜLET szeretettel várja az atlétika iránt érdeklődőket a Szuhay Sportcentrumban. Nem ígérjük, hogy Te leszel a következő TÓTH LILI ANNA , de azt igen, hogy segítünk
Önmagadnál eredményesebb lenni!
Hajrá, gyerünk DOVASE, nem adjuk fel SOHASE !

Last modified: 2023.09.11.

Copyright © 2020 Dombovar.hu Minden jog fenntartva.
palyazat