fbpx

Városunk Dombóvár

Országos Testnevelésügyi Konferencia

Városunkat és Tolna vármegyét 4 testnevelő, Kovács Viktória, Kovács Péter (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium), Ockenfusz Enikő (Dombóvári Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola) Pittinoné Kutas Erika (TOLNA Vármegyei SZC Apáczai Csere János Technikum és Kollégium) képviselte a Veszprémben rendezett Országos Testnevelői Konferencián.
A kétnapos rendezvényen a színvonalas előadások, gyakorlati bemutatók mellett, jutott idő a kötetlen beszélgetésekre, tapasztalatcserékre, és péntek este idegenvezetővel a felújított várat is meglátogathatták.
Az országos konferencia fővédnökei Schmitt Pál volt köztársasági elnök, Dr. Navracsics Tibor területefejlesztési miniszter, Dr. Schmidt Ádám sportért felelős szakállamtitkár és Ovádi Péter Veszprém Vármegyei Jogú Város orszgágyűlési képviselője voltak.

Last modified: 2023.09.28.

Copyright © 2020 Dombovar.hu Minden jog fenntartva.
palyazat