fbpx

Városunk Dombóvár

Évnyitó rendezvény a szoros együttműködés jegyében

Az egyházak, felekezetek vezetőivel, valamint az általuk fenntartott oktatási, köznevelési és szociális intézmények vezetőivel nyitotta meg a mai napon hivatalosan is a 2024-es esztendőt Pintér Szilárd polgármester városunkban. A már hagyományosnak mondható esemény kiváló alkalom a vezetők és fenntartók találkozására, a tapasztalatok és a jövő építésével kapcsolatos tervek megosztására.
A rendezvényen köszöntőt mondott Potápi Árpád János nemzetpolitikáért felelős államtitkár, a térség országgyűlési képviselője, Pintér Szilárd polgármester, valamint Kerényi Zsolt alpolgármester.

Last modified: 2024.01.24.

Copyright © 2024 Dombovar.hu Minden jog fenntartva.
Az Európai Unió által támogatott önkormányzati programok
Az Európai Unió által támogatott önkormányzati programok