fbpx

Városunk Dombóvár

Az Európai Unió által támogatott önkormányzati programok

Strandröplabda bajnokság városunkban

2024. június 29-én az I. fordulóval megkezdődött a 2024-es Dombóvári Strandröplabda Bajnokság.
A nyitófordulóra 7 páros nevezett, 4 férfi és három női, ezért egyedi versenyszabályzatot alakítottak ki a szervezők.
A 7. helyen a versenyben újoncnak számító Balasi Letícia – Pellei Ditta páros végzett. Őket megelőzve 6. lett Kovács Anna és Márfi Réka, akik az elmúlt idényben az egyesület U15-ös teremröplabda csapatát erősítették, 5. helyezés ért el Pellei Luca és Szegedi Anita, akik ezzel együtt a női mezőny legjobbjai is voltak, a 4. helyen pedig a Kard János – Kard Máté kettős „futott be”.
A képzeletbeli dobogó legalsó fokára Boruzs Gábor és Prech Tamás állhatott fel, az ezüstérmet pedig Pintér Csaba és Schulteisz Imre gyűjtötte be. Az I. forduló győztese Mészáros Norbert és Mészáros Bende. GRATULÁLUNK!
A következő fordulóra július 13-án kerül sor.

Last modified: 2024.07.11.