Városunk Dombóvár

Az Európai Unió által támogatott önkormányzati programok

Fennállásának 30. jubileumát ünnepelte a Fekete István Kulturális Egyesület

Az ünnepi közgyűlést Bodó Imre elnök köszöntője nyitotta meg, majd az egyesület három évtizedes, értékteremtő munkáját méltatták a meghívott vendégek és a résztvevők.
Az eseményen részt vett Pintér Szilárd polgármester is, aki ünnepi beszédében hangsúlyozta: a kultúra közösségteremtő erő, a hagyományok megőrzése és a szellemi örökség továbbadása közös felelősségünk. Köszönetet mondott az alapítóknak, a vezetőknek, az önkénteseknek, a támogatóknak és minden tagnak azért az elhivatott munkáért, amellyel három évtizeden át őrizték és ápolták Fekete István örökségét, gazdagítva ezzel Dombóvár kulturális életét.
Ezúton is szívből gratulálunk a jubileumhoz és további sikeres éveket kívánunk az egyesület közösségének!

Last modified: 2026.06.19.