Hagyományos évzáró rendezvényét tartotta a tegnapi napon a Dombóvári Focisuli Egyesület, ahol átadásra kerültek a 2025/2026-os szezon során elnyert kupák és érmek, valamint jutalmazták az egyes korosztályok legkiemelkedőbb játékosait is.
A díjátadón részt vett és közreműködött Pintér Szilárd polgármester, valamint Gyánó Marcell, a Focisuli egykori növendéke, aki a napokban írt alá szerződést az NB I-es MTK Budapest labdarúgócsapatához.
Az egyesület színeiben az idei szezonban 6 futsalcsapat, 3 Bozsik-programban szereplő korosztályos csapat, valamint 4 nagypályás együttes versenyzett. Az évad eredményei önmagukért beszélnek: két bajnoki cím, három ezüstérem és egy bronzérem került az egyersület vitrinjébe.
Korosztályonként az edzők jutalmazták az év játékosait, míg az „Év edzője” elismerést Fehér Attila vehette át. Az idén első alkalommal odaítélt „Klub Ikonja” díjat Kertész Gábor kapta meg, példamutató hozzáállásáért és eredményes utánpótlás-pályafutásának elismeréseként.
Évértékelő beszédében Tárnok Zoltán elnök kiemelte: büszke arra, hogy az egyesület ismét egy sikeres évet tudhat maga mögött. Köszönetet mondott a Dombóvár Város Önkormányzatának, a támogatóknak, partnereknek, az edzőknek, a klub dolgozóinak, a szülőknek és természetesen a játékosoknak az egész éves munkáért és támogatásért.
Gratulálunk minden játékosnak, edzőnek és segítőnek az elért eredményekhez, és további sok sikert kívánunk a következő szezonra!
Last modified: 2026.06.23.
